Znajdź pracę idealną dla siebie. Załóż konto

O Mcare

PODOPIECZNA 97 lat / 1750 EUR netto / Schonungen / nr oferty #3652

Miejscowość : 97453 Schonungen
Termin : 17.06.2021
Stawka: 1 750 €

Wymagane kwalifikacje

  • poziom znajomości języka niemieckiego: Dobry
  • Doświadczenie zawodowe

Opis zlecenia

Nr oferty: MCS/#3652
Nr KRAZ: 10608

Lokalizacja Schonungen, Germany
Znajomość języka: dobry niemiecki
Data wyjazdu 17.06.2021

Charakterystyka miejsca pracy

Podopieczna: 97 lat / 153 cm / 68 kg

PG: 2

Podopieczna cierpi na nadciśnienie oraz niewydolność serca. Pani ma problemy ze wzrokiem. Podopieczna porusza się przy pomocy chodzika lub na wózku inwalidzkim. Występują problemy z inkontynencją. Potrzebuje wsparcia przy podstawowych czynnościach dnia codziennego. Pani ma sporadyczne problemy z przesypianiem nocy.

Warunki mieszkaniowe: dom jednorodzinny / osobny pokój / osobna łazienka / telewizor / Internet

Obowiązki

Sprawowanie podstawowej opieki nad osobą starszą

Wsparcie podopiecznej w wykonywaniu najprostszych codziennych czynności, takich jak: spożywanie posiłków, pielęgnacja ciała, mycie, ubieranie itp.

Pomoc w prowadzeniu domu (m.in. przygotowywanie posiłków, robienie zakupów, utrzymanie porządku, proste prace domowe)

Organizowanie czasu wolnego, spacery, rozmowy, gry, a przede wszystkim wspólne wycieczki.

Oczekiwania

Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi za granicą lub w Polsce

Dobra znajomość języka niemieckiego

Stan zdrowia umożliwiający bezproblemowe wykonywanie pracy

Pogodne i życzliwe usposobienie, empatia i cierpliwość oraz sumienność i odpowiedzialność

Mile widziane: referencje, ukończone kursy kierunkowe, wykształcenie medyczne bądź pielęgniarskie

Oferujemy

Legalne, stabilne i długoterminowe zatrudnienie

Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ)

Pełny pakiet ubezpieczeń dodatkowych na terenie Niemiec (OC i NW)

Wysokie wynagrodzenie uzależnione od poziomu kwalifikacji i stopnia znajomości języka

Gwarancję terminowych wypłat

Szeroki wybór oraz indywidualny dobór sprawdzonych ofert pracy

Elastyczne terminy i zasady wyjazdów

Bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy

Pełną organizację wyjazdu oraz bezpłatny dojazd do klienta i powrót do Polski bez względu na długość pobytu

Komfort pracy dzięki stałemu wsparciu koordynatorów w Niemczech i w Polsce

Choroby

  • Nadciśnienie
  • Niewydolność serca
Podopieczna cierpi na nadciśnienie oraz niewydolność serca. Pani ma problemy ze wzrokiem.

Zakres czynności

  • Zakupy
  • Gotowanie
  • Pranie
  • Prasowanie
  • Sprzątanie
  • Pomoc w higienie
  • Spacery
  • Spędzanie czasu wolnego
  • Opieka aktywizująca
  • Pomoc w ubieraniu

Udogodnienia

  • Własny pokój
  • TV
  • Internet
  • Własna łazienka

Warunki zakwaterowania

  • Dom jednorodzinny

Gwarantujemy

  • Sprawdzone zlecenia
  • Terminowe wynagrodzenia
  • Opłacone składki ZUS
  • Stały kontakt z koordynatorem
  • Pakiet dodatkowych ubezpieczeń
  • Formularz A1
  • Karta EKUZ
  • Zakwaterowanie
  • Wyżywienie
  • Przejazd
  • Bonusy

Jak aplikować

lub napisz e-mail rekrutacja@mcare.pl