Znajdź pracę idealną dla siebie. Załóż konto

O MEDIKRAFT DE

Medikraft DE Sp. z o. o.- jest Agencją Pracy powstałą dzięki zaangażowaniu osób, które swoje doświadczenia w zakresie pośrednictwa pracy oraz pracy tymczasowej zdobywają już od wielu lat. Indywidualne podejście do pracowników i podopiecznych to fundament współpracy z naszymi partnerami.

Miejsce wykonywania pracy: Holandia – Maastricht

Miejscowość : 00000 maaMaastricht
Termin : 30.03.2023
Stawka: 1 680 €

Opis zlecenia

Opis zlecenia:

Pani ma 81 lat, 170 cm wzrostu, waży 55 kg.
Klientka upadła kilka razy w krótkich odstępach czasu. W trakcie doznała złamania żeber. Niedługo potem znowu upadła i złamała biodro. Następnie ponownie upadła na głowę, tym razem na szczęście bez innych objawów. W wyniku upadków klientka nie może już chodzić. Dostępny jest pasywny podnośnik.
Na nogach i kości ogonowej ma rany, które wymaga opieki domowej. Klient cierpi również na chorobę naczyniową. Występuje niedrożność naczyń krwionośnych w pachwinie. W tym celu jest monitorowana w szpitalu.
Psychicznie klientka jest w bardzo dobrej formie, nie występuje u niej zapominalstwo.
Cierpi również na przewlekłą obturacyjną chorobę płuc.
W tej chwili jest już jedna opiekunka (Ale rodzina chce drugą), pani ze Słowacji, która oprócz słowackiego mówi po holendersku, niemiecku i polsku. Bardzo ważne jest nawiązanie dobrej współpracy między nią a nowym opiekunem.
Klientka jest przyzwyczajona do dużej troski wokół siebie i ma dużą sieć przyjaciół i znajomych, którzy często ją odwiedzają. Klientka chce pozostać jak najbardziej niezależna i robić wszystko sama, ale jest teraz całkowicie zależna od opieki. Klient chce normalnego leczenia i nie chce być traktowany protekcjonalnie.
Pani jest zapaloną palaczką
W domu nie ma zwierząt. Codziennie przychodzi pomoc do sprzątania.

Miejsce pracy:
Pani mieszka w pięknym miejscu w Limburgii w zamku. Jej syn mieszka na tej samej posesji. Opiekun będzie miał do dyspozycji przestronną sypialnię z prywatną łazienką na 2 piętrze.


Wymagania:
znajomość holenderskiego lub niemieckiego
doświadczenie z podnośnikiem pasywnym

Zakres czynności

  • Zakupy
  • Gotowanie
  • Pranie
  • Prasowanie

Udogodnienia

  • Własny pokój
  • Własna łazienka

Warunki zakwaterowania

  • Dom jednorodzinny
Aplikuj na tą ofertę pracy

Jak aplikować

Zadzwoń do koordynatora 71/ 750 91 33
lub napisz e-mail rekrutacja@medikraft.pl
Powrót do listy