Znajdź pracę idealną dla siebie. Załóż konto

AP Labora Sp. z o.o. i Wpólnicy Spółka Jawna

Al. Niepodległosci, 16/2
58-100 Świdnica
Działamy na rynku od czerwca 2016 r. Pomimo, że jesteśmy bardzo młodą firmą w branży opiekuńczej, działamy bardzo prężnie. To, co cechuje nas i wyróżnia spośród innych tego typu firm, to indywidualne podejście do każdej osoby poszukującej pracy, jak również jasne zasady współpracy oraz zapewnienie uczciwego wynagrodzenia naliczanego zgodnie z obowiązującymi przepisami. Nie jesteśmy korporacją, która idzie na ilość, a zatrudnione opiekunki są dla zarządu anonimowe. Z każdą nasza opiekunką mamy przegadane godziny, reagujemy na ich potrzeby, pomagamy kiedy zajdzie potrzeba.
Ścisła współpraca między agencją, pracodawcami i opiekunkami sprzyja powstawaniu przyjaznej rodzinnej atmosfery i poczucia bezpieczeństwa każdej ze stron. Zawsze dbamy o dobre stosunki między opiekunkami i rodzinami, do których one trafiają.
Gwarantujemy 100 % i terminową wypłacalność, pomagamy w załatwianiu formalności z komornikami, jeśli któraś osoba współpracująca z nami ma tego typu otwarte wierzytelności. Selekcjonujemy oferty pracy i staramy się wybierać tylko te, które są sprawdzone i jak najmniej problematyczne. Współpracujemy z zaufanymi agencjami w Niemczech, które w przypadku zaistnienia sytuacji spornej nie zostawiają opiekunki na pastwę losu, tylko interesują się problemem i najczęściej pojawiają się na miejscu, by go rozwiązać. Zawsze stajemy po stronie naszych pracowników, bo to ich praca pozwala nam na prowadzenie tej działalności.

W przypadkach kryzysowych zawsze jesteśmy pod telefonem i służmy pomocą.

Współpracujemy zarówno z osobami, które pracują w oparciu o umowę- zlecenie, jak również z osobami prowadzącymi własną działalność – zarejestrowaną w Polsce lub w Niemczech. Pracownicy zatrudniani na podstawie umowy zlecenia podczas pobytu w Niemczech przebywają w delegacji na podstawie formularza A1.. My zajmujemy się załatwianiem wszelkich formalności, uzyskaniem druku A1 i karty EQUZ. Płacimy ZUS od średniej krajowej za każdy pełny przepracowany miesiąc
Powrót do listy